25 مدل انواع لباس زیر زنانه و دخترانه [ارسال سریع]

حتما شما هم متوجه شده اید که بسیاری از خانم ها زمان زیادی برای انتخاب مانتو و یا لباس مهمانی صرف می کنند و با پرداختن هزینه های گزاف، سعی دارند بهترین و زیباترین لباس را خریداری کنند. راحت نبودن لباس زیر می تواند مدام فکر شما را درگیر کند و اجازه تمرکز به شما ندهد، زیرا وقتی در قسمتی از بدن خود احساس ناراحتی داشته باشید درصد زیادی از عملکرد مغز شما درگیر آن خواهد بود. همانطور که از اسمش مشخص است، شورت هایی اند که ناحیه زیادی از باسن و ران را با برش پائین روی ران و با فاق کوتاه، پوشش میدهند. پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: مانند شورت های زنانه معمولی زیر هرگونه لباس غیررسمی بپوشید، مگر اینکه فاق بلندش شما را اذیت کند. این شورت ها علاوه بر راحت بودن، پوشش حداکثری و فاق بلندی هم دارند. اگر لباس زیر خصوصا سوتین مناسبی را انتخاب نکنید علاوه بر این کـه هزینهاي را برای خرید آن صرف کرده اید، می تواند باعث درد و اذيت پوست شـما و هم چنین ایجاد فشار روی قفسه سینه و مشکلات تنفسی بشود. پارچه های بد لباس زیر باعث می شود در روزهای تابستان عرق کنید و مشکلات جدی ایجاد می کنید.

⦁ برند ساروک: این برند از سال 1358 در زمینه تولید انواع گوناگون لباسهای زیر مردانه و زنانه فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر جزو بهترین برندهای ایرانی محسوب میشود. شما میتوانید لباسهای مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری تهیه کنید، به همین منظور در ادامه چند پیشنهاد طلایی برای شما داریم. هميشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن اینگونه لباسهای زیر بطور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک ميکند و او را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده ميکند. اما اگر فواید آن را بخواهید، این شورت ها تا بالای ناف کشیده شده و زمانیکه زیر پیراهن های تنگ پوشیده شود، بدنتان را صاف و خوش فرم نشان میدهد. را برای خانم های جوان و خوش سلیقه که هميشه عاشق زیبایی حتی در انتخاب لباس زیر هستند را آماده کرده ایم. توصیه جینی پک به شما این است که در انتخاب لباس خواب زنانه و حتی لباس زیر فانتزی دخترانه تنها مرغوبیت کالا و راحتی خود را مورد توجه قرار دهید. زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این مدل شورت زنانه لامبادا در دوران پریودی توصیه نمیشود.

معمولا توصیه میشود که کمتر از دوازده ساعت در روز از سوتین استفاده کنید. همچنین استفاده از سوتینهای غیراستاندارد در خانمها موجب افتادگی سینه میشود که بر زیباییاندام و سلامت آنها تأثیرگذار است. لباسی که در لایه زیرین پوشیده می شود و در تماس مستقیم با پوست است، لباس زیر نامیده می شود. که افتادگی سینه را زیر لباس مجلسی می پوشانند و فرم زیبایی به سینهها میبخشند. به یاد داشته باشید یک بانوی شیک پوش که سلامتی و آراستگی برایش اهمیت دارد، همیشه بهترینها را انتخاب میکند، بهترینهایی که هم جلوهی زیبایی به او میبخشد و هم سلامتیاش را به خطر نمیاندازد. پس سعی کنید این موارد را در هنگام خرید لباس زیر زنانه اعم از شورت، سوتین و زیر پوش درنظر داشته باشید. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید ، آن را زود به زود عوض مي کنید و به راحتی هم آن را دور مي اندازید. این مقاله به شما کمک میکند تا اطلاعاتی درمورد دنیای ناشناخته ی انواع لباس زیر زنانه و فاکتورهای انتخاب آنها را بدست آورید، اطلاعاتی که هر خانوم باید در اختیار داشته باشد (چون این اطلاعات همیشه به کارتان می آید و لازمه ی کمد لباستان است). در گذشته، کرست ها برای خانم ها حکم گن داشتند و خیلی محکم به بدن میچسبیدند تا کمر را باریک تر جلوه دهند.

علاوه بر این برای پیش گیری از ابتلا بـه قارچ پوستی از محلولهاي ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید. از بخش بادی زنانه دیدن نمایید. این شورت زنانه لامبادا هیچ بندی برای بستن ندارد، تنها یک تکه پارچه قسمت واژن را میپوشاند و یک بخش C شکل به آن وصل است، گیره ی سیمی طوری طراحی شده است که میان باسن ها قرار میگیرد. این بخش از لباس با سلامتی و راحتی ارتباط مستقیمی دارند. از رنگ های شرابی، ارغوانی، نقره ای، طلایی و فوشیا نیز استفاده می شود. زیرا ازنظر جنس، لطافت، زیبایی و طراحی نظر آنان را جلب میکند و به نظرشان تنوع بیشتری در بین اجناس ترکیهای دیده میشود و برای سفارش نیز محدودیت خاصی وجود ندارد. برای لباس زیر بهتر اســت ازجنس نخی معمولی اســتفاده کنید. ⦁ برند I.D.SARRIERI که جزو برترین برندهای لباس زیر در دنیا است. مدل های متنوع لباس زیر توری، پاپیونی، ساتن و گیپور که از پارچه های مرغوب و منعطف تهیه شده است، توجه بسیاری را به خود جلب می کند. این مدل لباس زیر زنانه، نوعی از شورت لامبادای لنگه دار است و چون خیلی گشاد هستند؛ بنابراین به عنوان لباس خواب، فوق العاده هستند. پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: چون این شورت ها خط ندارند برای پوشیدن زیر دامن و پیراهن های تنگ، مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید