نکته های بهداشتی درباره لباس زیر زنانه

بعد از انتخاب لباس زیر زنانه مورد علاقهتان که با توجه به نکات بالا هم جنسی مناسب و هم سایز درستی دارد، حتما لباس زیرتان را با آب ولرم رو به گرم و مقداری مایع لباسشویی بشویید و بگذارید خوب در معرض آفتاب خشک شود. شست وشوی اولیه: قبل از هر چیز توجه داشته باشید که بعد از خرید لباس زیر زنانه خود، آن را با آب ولرم و مایع لباسشویی شسته و در معرض آفتاب خشک کنید. پس قبل از هر چیزی یک متر خیاطی تهیه کنید. پس اگر شما هم به دنبال نحوه به دست آوردن سایز مناسب شورت و سوتین هستید، باید بدانید که برای این کار لازم است دو چیز را اندازه گیری کنید. سوتینهای اسفنجی کاربرد فانتزیتری دارند و برای فرم دادن به سینه و افزایش سایز آن مناسب هستند. همچنین در اکثر مواقع جنس پارچه لباس زیر حساس بوده و لازم است تا با دست یا در دماهای پایین شسته شود، پس بهتر است هنگام خرید نحوه شست و شوی آن را بپرسید. همچنین پوشیدن شورتهای تنگ در طولانی مدت سبب عفونتهای قارچی میشود پس در تهیه آنها دقت کنید. در اکثر مواقع افراد به دنبال لباس زیرهای تنگ هستند، این کار بسیار غلط است چرا که در طولانی مدت آسیبهای زیادی را به آنها وارد میکند.

پارچههای شورتها و سوتینهای تولیدی بارون از آلمان وارد میشوند. در صورتی که لباس زیر جنس مرغوبی نداشته باشد ممکن است صدمات جبران ناپذیری به پوست شما وارد کند. توجه به الیاف به کار رفته و جنس پارچه لباس زیر، مهمترین فاکتور در انتخاب شما است که باید به آن دقت شود. البته رنگ پوستتان در انتخاب رنگ لباس زیر بسیار حائز اهمیت است که نیازمند توجه بیشتر است. بهتر است بدانید که یک رابطه زناشویی خوب بیشتر از لباس زیر به شخص شما بستگی دارد. لباس زیر میتواند نقش مهمی در تحریک همسرتان و ایجاد رابطه جنسی داشته باشد. از جمله مزایای استفاده از لباس زیرهای فانتزی برای تحریک جنسی همسرتان است، پس بهتر است هنگام تهیه لباس زیر سلیقه او را هم در نظر بگیرید. حواستان باشد در انتخاب رنگ لازم است رنگ لباس زیر هم متناسب با سلیقه شما و هم سلیقه همسرتان باشد. باز هم مطمئن شوید که متر در تمام دور سینه صاف قرار گرفته و هیچ پیچخوردگی یا کشیدگی وجود ندارد.

مطمئن شوید که متر بدون هیچ پیچیدگی دور سینه قرار گرفته است. برای این کار باید اندازه زیر سینه را از اندازه کاپ سینه کم کنید. پیش از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که چطور سایز مناسب شورت و سوتین را برای خود انتخاب کنید تا درست اندازه شما باشد. هر اینچ برابر 2.5 سانتیمتر است. بخش جلوی این شورت لامبادا مانند یک هفت باریک است و قسمت پشت شورت، نوار باریکی میان باسن ها قرار میگیرد. ما در این پست قصد داریم به معرفی بهترین ست شورت و سوتین و خرید لباس زیر زنانه از بهترین برندها بپردازیم که میتوانید از این محصولات استفاده کرده و روابط زناشویی خود را نیز لذت بخشتر کنید. خانمها به پوشش خود اهمیت زیادی میدهند، پوشش خانمها زیبایی و زنانه بودن آنها را دو چندان خواهد کرد. در بسیاری از موارد تهیه سایز نامناسب لباس زیر از جمله مواردی است که باعث آزرده شدن خانمها میشود، و گمان میکنند که این اذیت شدن به دلیل جنس بد لباس زیر زنانه است.

جوراب کوتاه، جورابها با طول متوسط و جورابهای بلند سه مدل جورابی میباشد که خانمها میپوشند. 1. اگر در طول روز گردنتان و کمرتان درد میگیرد. همچنین پوشیدن لباس زیرهای با سایز بزرگتر از خودتان نیز شما را شلخته نشان میدهد پس در تهیه سایز مناسب لباس زیر دقت کنید. پس بهتر است در تهیه آن غفلت نکنید و همین الان برای خرید اقدام نمایید. یک سوتین مناسب که در آن احساس راحتی دارید بپوشید. 4. کنارههای شورتتان پوست پایتان را اذیت میکند یا احساس فشار بر روی ناحیه تناسلی خود دارید. 3. احساس فشار بر روی قفسه سینه و پوستتان دارید. دقیقا مماس با خط زیرین سوتین و روی قفسه سینه متر را چرخانیده و اندازه بگیرید. متر را موازی با زمین نگه دارید.دور سینه: برای اندازهگیری دور سینه، متر را دقیقا موازی با زمین روی برجستهترین قسمت سر سینه قرار دهید.دور باسن: پای خود را کنار هم جفت کنید و متر را مستقیما و موازی با زمین نگه دارید، سپس برجستهترین قسمت از دور باسن خود را اندازه بگیرید.طول بالاتنه: قد مایو از بالاترین قسمت شانه تا نزدیک لگن، جایی که بدن توسط پاها از هم جدا میشوند اندازهگیری میشود.

دیدگاهتان را بنویسید