نکته های بهداشتی درباره لباس زیر زنانه

توصیه ما به شما لباس های زیر زنانه دو تکه با حجاب رویه هستند چرا که علاوه بر کاربردی که دارند زیبایی زیادی نیز دارند. اما در این بین محصولاتی با برندهایی به همان اندازه محبوب و معتبر را میتوانید در باکسهایی که بین مطالب آمده است مشاهده کنید. این برند بریتانیایی توسط خانم Deborah Sim در سال 2000 تأسیس و به برترین برند بریتانیا و یکی از برترین برندهای جهان تبدیل شد. لباس زیر های این برند از لطیف ترین پارچه های ممکن دوخته می شد و تقاضای زیادی در بریتانیا و پاریس داشت. هرچه لباس زیر یا گن تنگ باشد، احتمال تعریق و ایجاد رطوبت هم بیشتر خواهد شد. البته نکات بسیار مهم دیگری هم در این مورد وجود دارد از جمله برخی از مضرات لباس های زیر که از میان آن ها می توان به یکی از عوامل ایجاد سرطان سینه در زنان اشاره کرد و آن هم استفاده از سوتین های نامناسب و همچنین استفاده طولانی مدت از آن است که برخی از پزشکان و متخصصان در این زمینه در این مورد هشدارهای بسیار جدی به بانوان داده اند. ولی به طور کلی شورتهای مردانه و زنانه از نظر ظاهری به شورت اسلیپ، شورت پادار، شورت توری، شورت لامبادا تقسیم بندی میشود که در زیر عکسهایی برای شما قرار داده ایم.

ما در فروشگاه رومینا اصل رو به مشتری مداری قرار داده ایم و شما خواهید دید که قیمت های این کانال مناسب و بصرفه است. ما زنان در فرمها و شکلهای مختلف قرار داریم، بنابراین وقتی نوبت به یافتن لباس زیر مناسب میرسد، وضعیت یکسان نیست. این برند، کار خود را از یک فروشگاه به نام LET’S GO آغاز کرد. مهمتر از همه این موارد این است که لباس زیری را انتخاب کنید که در آن راحت هستید و شما در آن احساس لوکس بودن و احساس اعتماد به نفس می کنید. راحت نبودن لباس زیر می تواند مدام فکر شما را درگیر کند و اجازه تمرکز به شما ندهد، زیرا وقتی در قسمتی از بدن خود احساس ناراحتی داشته باشید درصد زیادی از عملکرد مغز شما درگیر آن خواهد بود. ساعت شنی این روزها شکل بدن رویایی در جوامع شرقی و غربی است. بخاطر بسپارید که همه ما اشکال مختلفی داریم و این یک چیز خوب است!

حتما لباس زیرتان را با آب ولرم رو به گرم و مقداری مایع لباسشویی بشویید و بگذارید خوب در معرض آفتاب خشک شود. ما در این مطلب تصمیم داریم کانال تلگرام خوب و بسیار حرفه ایی که کارش فروش لباس زیر عمده زنانه است رو به شما معرفی کنیم. خرید لباس راحتی زنانه و لباس خواب زنانه نیز نیازمند این است که شما سایز خود را به درستی بشناسید. اگر خودتان نمیتوانید اندازههای خود را به درستی اندازه بگیرید و همیشه لباس زیرهای کوچکتر یا بزرگتر از سایز اصلی خودتان خریداری میکنید، بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. این کار باعث میشود شکم شما کوچکتر دیده شده و پاها را درازتر میکند. ترفند دیگر استفاده از شورتهای فاقبلند است که کمر شما را که باریکترین قسمت هیکلتان است در بر میگیرد و باعث زیبا دیده شدن آن میشود. به طور فرض اگر سایز لباس فردی 44 باشد حتما باید گن لاغری استفاده کند که 2 سایز کوچکتر از سایز معمول خودش باشد.البته انتخاب سایز گن به شرایط استفاده فرد هم بستگی دارد, مثلا اگر شما می خواهید برای یک مهمانی خاص در یک شب از گن لاغری استفاده کنید تا اندامتان در حالت و فرم دلخواه قرار بگیرد می توانید یک سایز کوچکتر خریداری کنید اما اگر تمایل دارید که به طور روزانه و مداوم از گن لاغری استفاده کنید باید با سایزی را انتخاب نمایید که در عین خاصیت گنی بودن باعث موذب شدن و احساس ناراحتی در شما نشود و تمام روزبتوانید با بر تن داشتن گن لاغری خود به فعالیت های روزانه بپردازید.برای انتخاب بهتر و راحتتر سایز گن لاغری می توانید از چارت زیر نیز کمک بگیرید.

این برش لباس پایین باسن قرار می گیرد. در مورد لباسِ زیر این تفاوت وجود دارد که آنچه ممکن است در اندام ساعت شنی شگفتانگیز به نظر برسد، در یک هیکل گلابی بهنظر نمی رسد آن قدرها زیبا باشد. از طرفی در صورتی که شورت شما قسمت واژن را به خوبی پوشش ندهد در روزهای قاعدگی مشکلاتی مانند تکان خوردن پد بهداشتی به وجود خواهد آمد. به خاطر داشته باشید پوشیدن لباس های تنگ، چه شلوار و چه شورت زنانه می تواند باعث ایجاد عفونت و آسیب دیدگی ناحیه واژن شود. بهتر است از جنس نخی استفاده کنید یا روی اتیکت آن عبارت COTTON باشد تا موجب ایجاد حساسیت نشود. اگر شانههای عریض و باسن لاغری دارید، لازم است لباس زیر خود را بر برجسته کردن نیمه پایینی خود متمرکز کنید تا بتوانید یک ساعت شنی مطلوب ایجاد کنید. اگر باسن شما پهنترین نقطه اندام شماست و شانههای باریک دارید، بهتر است لباس زیری را انتخاب کنید که شانههای شما را گستردهتر کرده و باسن شما را جمعوجورتر نشان دهد. اگر شما هم از علاقمندان برند هستید و دوست دارید که همه برندهای معروف دنیا را بشناسید پیشنهاد میکنیم مطلبی که در ادامه درباره 10 برند معروف لباس زیر زنانه در دنیا آمده است را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید