نقاشی ساختمان و نقاشی نما فوق حرفه ای (با ضمانت +300 پروژه)

این نقاشی که در موزه لوور پاریس نگهداری میشود به این دلیل پربحث است که همواره این سؤال پیش میآید که سوژه نقاشی کیست و چرا لبخند میزند؟ پیش از شروع کار نقاشی ساختمان باید بدانید که استفاده از رنگ های مختلف در اتاق خواب یا اتاق کار و مطالعه چه تاثیراتی می تواند داشته باشد، چرا که هر شب قبل از به خواب رفتن و هر صبح بعد از بیدار شدن اولین صحنه ای که با آن مواجه می شویم دیوارهای اتاق خواب است و استفاده از رنگ های اشتباه و ناهمخوان در نقاشی خانه می تواند دردسر ساز باشد. او ادامه میدهد: حاجقاسم بهعنوان یک قهرمان ایرانی، در وجوه مختلف بسیار موفق عمل کرده و برای همه الگو و اسوه است. منصوب با اشارهبه نقاشی دیگر توضیح میدهد: حاجقاسم درحال تفکر نشان داده شده است. روکوکو که در پاریس قرن هجدهم شکل گرفته بود خیلی سریع به دیگر کشورها خصوصا آلمان و اتریش رفت. اما برای کسایی که ممکنه در رابطه با این پرونده اطلاعی نداشته باشن باید بگم که ماجرای دادگاه میکونوس مربوط میشه به تروری در رستورانی با همین نام در برلین آلمان که در تاریخ 17 سپتامبر 1992 برابر 26 شهریور 1371 رخ میده.

در ششمین قسمت از پادکست رادیو یِ میخوایم در مورد مردی صحبت کنیم که از سال 58 ساکن المان بوده و در شهریور سال 71 به دلیل اتهام به ترور سران حزب دموکرات در رستورانی در آلمان سالها به زندان میفته و یکی از مهمترین پروندههای دادگاههای آلمان رو تشکیل میده. ما در این قسمت از پادکست رادیو یِ میخوایم درباره دادگاه میکونوس، کاظمدارابی و خاطرات اون که در کتاب نقاشی قهوهخانه گردآوری شده با شما صحبت کنیم پس، لطفا همراه ما باشید. این قسمت از فصل دوم رادیو یِ ما به پرونده دادگاه میکونوس میپردازیم. کاظم دارابی در کتاب نقاشی قهوهخانه ماجرای زندگی خودش و این دادگاه رو توضیح میده، پس اگه میخواهید بیشتر درباره این دادگاه بدونید ابتدا پادکست خوانش و معرفی این کتاب رو گوش بدید و سپس کتاب رو تهیه کنید. پلیس آلمان هم یکی از متهمین این پرونده رو با نام کاظم دارابی به اتهام اینکه در این ترور مشارکت داشته دستگیر میکنه و این دستگیری سرآغاز یکی از طولانیترین دادگاههای تاریخ میشه. حتما همه شما نام محسن کاظمی رو شنیدید، محسن کاظمی از نویسندگان و پژوهشگران تاریخ معاصر ایرانه که تا کنون کتابهای مهم زیادی رو تالیف کرده که از جمله آنها میتونیم به خاطرات احمد احمد، خاطرات مرضیه حدیدچی، خاطرات عزتشاهی، نوشتم تا بماند، چشمهای آبادان و سالهای بیقرار اشاره کنیم.

احمد منصوب درباره این نقاشی دیواری که در قالب دو تصویر اجرا شده است، میگوید: نقاشی موردنظر روی دو دیوار در مجاورت یکدیگر کشیده شده است که یکی ابعادی ۵در ۸ متر و دیگری ابعادی به اندازه ۴در ۸ متر دارد. به گفته او مقدمات اولیه نقاشی سوم درحال انجام است و تمام تلاش او بر این است که اثر بعدی تا پایان اسفند اجرا شود. با وجود همه این سختیها برخی از هنرمندان تا پایان عمر به کار هنری خود وفادار میمانند. منصوب از حس خود هنگام اجرای نقاشیدیواری برای سردار میگوید: حاجقاسم یک اسطوره ملی است و همه مردم نشان دادند که تا چه اندازه عاشق او و قدردان زحماتش هستند. منصوب بیان میکند: مردم سبک طبیعی و واقعی چهرهها را دوست دارند و هرچه تصاویری که از شخصیتهای ملی کشیده میشوند، طبیعیتر باشند، مردم نیز ارتباط بیشتری با آن نقاشی برقرار میکنند. یکی از دلایل لزوم اجرای نقاشی از چهره سردار در پهنای گسترده شهر مشهد که محلات مختلف بسیاری را دربرگرفته، استقبال مردم است و آنها نیز خواستار اجرای نقاشی دیواری سردار سلیمانی در محل سکونت خود حتی در خیابانهای فرعی هستند. اینگونه در انتقال پیام خود به مخاطب نیز موفقتر خواهد بود. او جملات نوشتهشده را حاوی پیام میداند و بیان میکند: در یکی از دیوارهای اطراف، جمله بسیار مشهور شهید با عنوان «ما ملت امام حسینیم» بهصورت نستعلیق و چلیپا تکرار شده است که حالت سیاهمشق دارد.

کودکان خجالتی خطوط را کوتاه، ترسیم میکنند. نقاشی های فانتزی برای کودکان شامل نقاشی حیوانات و نقاشی کارتونی و نقاشی دختر و … نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی نما مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری میشود و با توجه به قیمت مصالح، هزینه نقاشی نما غرب تهران متغیر است. نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک شامل چه مراحلی است؟ به گفته این هنرمند در اجرای نقاشی از بهترین رنگهای اکریلیک موجود در ایران استفاده شده است تا درمقابل نور خورشید، باد و باران دوام داشته و سالهای سال ماندگار باشد. به گفته این هنرمند مشهدی، هنرمند باید هنر خود را خرج مردم کند. او دراینباره توضیح میدهد: ما باید باور کنیم که دشمن از دشمنی خود دست برنمیدارد. در این تصویر، دست خود را زیر چانه گذاشته و غرق در فکر و اندیشه است. بسیاری اوقات سعی کردهام ارتباط قلبی و روحی با شهید برقرار کنم و با یادآوری همه اجزای چهره، زحمات و حماسههایش و همچنین بهرهگیری از فایلهای صوتی که درباره او وجود دارد، کار را به سرانجام برسانم.

دیدگاهتان را بنویسید