نقاشی ساختمان و نقاشی نما فوق حرفه ای (با ضمانت +300 پروژه)

منصوب ادامه میدهد: در این مدت که مشغول کار بودیم، زن و مرد، کوچک و بزرگ، به اجرای نقاشی حاجقاسم ابراز ارادت کرده و ضمن ارتباط برقرارکردن با اثر خوشحال بودند که نقاشی حاجقاسم در این محل به تصویر کشیده شده است. از جمله مزایای رنگ های آکریلیک می توان به مقاوت آن در برابر رطوبت، بوی کمتر، اجرای سریع آن و همچنین به پوشش دهی بالا و دوام بالای آن اشاره کرد. برای شروع، ۳ رنگ را در یک خانواده انتخاب کنید و با ترکیب رنگ سفید، چند سایه از یک رنگ ایجاد کنید. او همچنین تابلویی از جکسون پولاک را در همین معامله خریده و برای دو تابلو مجموعا ۵۰۰ میلیون دلار پرداخت کرده است. به گفته او فضاسازی اطراف این تصویر برگرفته از مینیاتورهای ایرانی است که جهان و کرات آسمانی را دربرمیگیرد و اوج عظمت اندیشه سردار را نشان میدهد. محیطی که کودک در آن رشد میکند خیلی روی شکوفایی استعدادهایش اثر دارد.

موزهها نیز به همین سبب از آثار هنرمندان در گذشته به طوری خاص نگهداری میکنند، حتی اگر آن اثر تنها یک خط خطیِ ساده باشد! وارثان چنگیزخان مغول با قبول دین اسلام دست به تاسیس دولتهایی در ایران زدند و هنرمندان را به پایتختهای خود در تبریز و مراغه بردند. او میگوید: اسم حاجقاسم انرژیبخش است و تصمیم و اراده را در فرد متجلی میکند؛ بنابراین برای رشد و بالندگی و توسعه کشورمان به این شخصیتها نیاز داریم. منصوب توضیح میدهد: سردار برای همه بهویژه کودک و نوجوان حرفهای بسیاری دارد. بسیاری اوقات سعی کردهام ارتباط قلبی و روحی با شهید برقرار کنم و با یادآوری همه اجزای چهره، زحمات و حماسههایش و همچنین بهرهگیری از فایلهای صوتی که درباره او وجود دارد، کار را به سرانجام برسانم. یکی از دلایل لزوم اجرای نقاشی از چهره سردار در پهنای گسترده شهر مشهد که محلات مختلف بسیاری را دربرگرفته، استقبال مردم است و آنها نیز خواستار اجرای نقاشی دیواری سردار سلیمانی در محل سکونت خود حتی در خیابانهای فرعی هستند. به گفته این هنرمند در اجرای نقاشی از بهترین رنگهای اکریلیک موجود در ایران استفاده شده است تا درمقابل نور خورشید، باد و باران دوام داشته و سالهای سال ماندگار باشد.

در این تصویر، دست خود را زیر چانه گذاشته و غرق در فکر و اندیشه است. هر چند با دانش نسبی از زبان تصویری کودکان، شاید بتوان حدود انتظارها را تا اندازهای تعیین کرد. او با بیان اینکه اجرای نقاشی کنونی چهار هفته زمان برده است، میگوید: انجام کار از ابتدای بهمن شروع شد و باتوجهبه سرمای هوا تا هفته اول اسفند ادامه داشت. او یادآور میشود: اجرای نقاشیدیواری کاری سخت است و هنرمند برای همه مراحل از طراحی گرفته تا رنگو پرداخت باید ساعتها تلاش کند. او ادامه میدهد: حاجقاسم بهعنوان یک قهرمان ایرانی، در وجوه مختلف بسیار موفق عمل کرده و برای همه الگو و اسوه است. رنگی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت، باید در برابر شرایط مختلف جوی مانند برف و باران، حتی نور و گرمای خورشید و … او ادامه میدهد: برای همه نقاشیها از زوایای مختلف و به لحاظ فنی به عکس توجه میکنم تا بتوانم بر ابعاد مختلف آن تسلط داشته باشم و اثر مطلوبی اجرا کنم.

اما برای کسایی که ممکنه در رابطه با این پرونده اطلاعی نداشته باشن باید بگم که ماجرای دادگاه میکونوس مربوط میشه به تروری در رستورانی با همین نام در برلین آلمان که در تاریخ 17 سپتامبر 1992 برابر 26 شهریور 1371 رخ میده. این قسمت از فصل دوم رادیو یِ ما به پرونده دادگاه میکونوس میپردازیم. پلیس آلمان هم یکی از متهمین این پرونده رو با نام کاظم دارابی به اتهام اینکه در این ترور مشارکت داشته دستگیر میکنه و این دستگیری سرآغاز یکی از طولانیترین دادگاههای تاریخ میشه. در ششمین قسمت از پادکست رادیو یِ میخوایم در مورد مردی صحبت کنیم که از سال 58 ساکن المان بوده و در شهریور سال 71 به دلیل اتهام به ترور سران حزب دموکرات در رستورانی در آلمان سالها به زندان میفته و یکی از مهمترین پروندههای دادگاههای آلمان رو تشکیل میده. چنانچه تخیلات و رؤیاهای کودکان مورد بی توجهی، تمسخر یا بیهوده انگاشتن از جانب والدین و مربیان روبرو شود و آنها وادار به واقع بینی گردند، سرچشمهٔ خلاقیت آنها خشکیده می شود. در دست گرفتن مداد برای سایه اندازی باید به صورت اورهند باشد که در مورد چهارم به شما معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید