مهمترین نکاتی که قبل از خرید لباس زیر زنانه باید به آنها توجه کرد

تا جایی که برای هر دوره و یا جا و مکان خاص خود متفاوت است. در ورزش های دوچرخه سواری و اسکی یا ورزش هایی از قبیل وزنه بردای که حرکات شدیدتر هستند باید بانوان از سوتین های متفاوت تری استفاده کنند. اما از طرفی دیگر لباس زیرهای زنانه که خیلی گشاد هستند، ظاهر زیبایی ندارند. از طرفی در روزهای گرم تابستان به علت فضای اضافه موجود در سوتین، سینه ها به دلیل تکان­های زیاد در حین فعالیت بیش از اندازه تعرق خواهند کرد. استفاده از سوتینهای فنردار هم برای حفظ بهتر فرم بدن مناسب به نظر میرسد، با این وجود این نوع لباس زیر ها ممکن است به بدن فشار بیاورند و به خصوص خانمهایی که کیست سینه دارند نباید سراغشان بروند؛ یا حداقل بعد از خرید فنر سوتین را از آن خارج کنند. سوتینی که رد بند آن روی بدن بماند، روی پوست احساس سوزش ایجاد کند یا باعث فشار بر بدن شود، تنگ است. سوتین فنر دار در قسمت زیر پستان دارای فنر است که باعث میشود پستان بهتر حالت داشته باشد. سوتین فنر دار نیز نوعی دیگر از سوتین های موجود در بازار است. در حالت کلی توصیه میشود که بانوان در طول روز از سوتینهای تمام نخ استفاده کنند که فنر ندارند و هنگام خواب هم از سوتین استفاده نکنند؛ اما این توصیه ممکن است برای بعضیها راحت نباشد.

شورت های لامبادا مدل برش فرانسوی شورت هایی اند که ممکن است ندانسته آنها را در طول زندگیتان پوشیده باشید، چون یکی از پرطرفدارترین مدل های موجود هستند. اما باید بدانید جز زیبایی نکاتی دیگری وجود دارد که باید مدنظر قرار دهید. بانوان توجه داشته باشند که انتخاب لباس زیر تأثیر مستقیمی بر سلامتی آنها دارد. در ایران تولیدیها و شرکتهای مختلفی هستند که در زمینه تولید بهترین برند لباس زیر زنانه فعالیت دارند و تولیداتشان کاملاً با سلایق خانمهای ایرانی همخوانی دارد و باقیمتهای مناسب در بازار عرضه میشوند و ازلحاظ کیفیت و جنس تولیدات خود توانستهاند که مشتریان خود را راضی نگهدارند. مایوهای زنانه طرحها و مدلها مختلف دارد اما به صورت کلی مایوهای زنانه بر چهار مدل یک تکه ( یا سرهمی )، دو تکه ( در دو نوع بیکینی و تانکینی )، سه تکه و اسلامی است. در این صورت امکان عفونتهای قارچی و مشکلات باکتریایی نسبت به زمانی که کل لباس زیر از الیاف مصنوعی تهیه شده است، به مراتب کمتر خواهد شد.

این موضوع اجازه داده است تا ارائه بهترین تجربه خرید را برای شما امکان پذیر نمائیم. در واقع شورت مناسب زمان بارداری باید قسمتی از آن روی شکم را پوشش دهد. مواردی مانند: جنس، سایز مناسب، زمان تعویض، نوع شستشو و راحتی و زیبایی شورت و سوتین از مواردی است که باید مورد توجه قرار دهید. لباس زیر زنانه هم جزو لباس های مهمی است که برای خرید، شستشو و نگهداری آن ها باید به برخی نکات مهم دقت کنید. سوتین فانتزی از پارچه های نازک تور توری دوخته می شود و در رنگ های متنوع و جذاب در دسترس علاقمندان این سوتین ها قرار داده می شود. خیلی از لباس زیرهای فانتزی دارای انواع لوازم تزئینی مثل نگین و گیره هستند. تکلیف مدلهای فانتزی چه میشود؟ برای نمونه مدلهای زیر را برای شما در این مطلب قرار داده یم. از انواع سوتینهای زنانه ژلهای و اسفنجی گرفته تا مدلهای ساده، فنردار و حتی مدلهای به اصطلاح جکدار؛ اما کدام یک از این مدلها بهتر هستند؟ در مورد این دسته از لباسها بهخصوص خانمهایی که در گذشته علائم حساسیت پوستی را تجربه کردهاند باید بیشتر مراقب باشند. شاید شما هم یکی از محصولات بارون را در کمد و کشویتان دارید اما نمیدانید که نام برند چه بوده است.

برند کوزا یکی دیگر از تولید کنندگان شورت زنانه است که محصولات این برند ترک از کیفیت فوق العاده ایی برخوردار هستند. باید بدانید که لباس هایی که از جنس پلاستیک و یا نایلون و الیاف مصنوعی هستند منجر به حساسیت در بدن می شوند. لباس زیری که با استفاده از نخ تهیه شده باشد، بسیار بهداشتیتر از مدلهایی است که در ساختشان از الیاف مصنوعی استفاده شده است. بهتر است بدانید که لباس زیرهای تولید شده توسط این برند به خاطر زیبایی آنها بسیار پرفروش است. این مدل نیز سینهها را بهتر و بالاتر نگه میدارند اگر پارچهی به کار برده در آن از نخ باشد، میتوانید برای استفاده روزانه از آنها استفاده کنید. برای خرید محصولات و لباسهای زیر میتوانید با توجه به بودجه خود از بین برندهای ایرانی یا خارجی بهترین نمونههای را انتخاب کنید. حتی ممکن است علاوه بر حساسیت با تبخیر رطوبت بدن، موجب بروز عفونت شوند. این سوتینها بسته به اصالت برند تولید کنندهشان ممکن مقادیر کم یا زیادی از احساس گرما را به خصوص در فصلهای گرم سال ایجاد کنند که نه بهداشتی است و نه منطقی.

دیدگاهتان را بنویسید