معرفی بهترین مارک لباس زیر زنانه ایرانی و خارجی – روزیاتو

از جمله می توان به پشتیبانی عمومی از سینه ها، افزایش اندازه سینه، ایجاد خط سینه(شکاف سینه) یا سایر ویژگی های منحصر به فرد زیبایی اشاره کرد. سوتین یک لباس زیر مناسب برای حمایت، پشتیبانی و فرم دهی سینه های بانوان است. تهیه کرد. این نوع از لباس به طور معمول با شلوار یا دامن پوشیده می شود، ممکن است به طور کلی توسط خانم ها به عنوان لباس زیر و یا لباس خواب نیز استفاده شوند. در بین دختران نوجوان برلت ها به عنوان نیمتنه های جذابی که می توان با شلوار لگ و یا شلوار جین ست کرد هم بسیار محبوب هستند. شکل و طراحی منحصر به فرد این سبک از سینه بند، باعث شده از برلت هم به عنوان لباس زیر و هم بصورت تاپ های نیمتنه استفاده شود. نمی توان از آن به عنوان لباس شنا در استخر و یا سواحل استفاده کرد. چگونه می توان لباس زیر برلت را پوشید؟ سینه بند برلت به گونه ای طراحی شده است که آن را فقط از طریق سر می توان پوشید. این نوع لباس ممکن است دارای آستین و بندهای شانه و یقه های مختلف باشد.

اکثر سوتین های برلت چه نوع فنر دارش چه بدون فنر، از جنس رویه گیپور و یا پنبه بوده و انواع مختلف شکل و اندازه را دارند. در قدم بعدي اين را به ياد داشته باشيد که دوخت سايز هاي مختلف در طرح و رنگ هاي مختلف و خلاقيت داشتن طراح شما بسيار مهم است تولیدی لباس زیر زيرا افراد مسن خواهان جنس هاي ساده و معمولي اما راحت هستند و برعکس در سنين جوان زيبا بودن اهميت بالاتري ميتواند نسبت به راحتي داشته باشد پس سعي کنيد محصولاتي که توليد ميکنيد همه پسند باشد به گونه اي که افراد مختلف جذب کار هاي شما شوند نه فقط قشر خاصي. به خاطر دلایل گفته شده، این سینه بند بیشتر مناسب نوجوان ها و کسانی است که سن پایین تری دارند. برای آشنایی بیشتر با کیست سینه و نشانه های آن این مطلب را مطالعه کنید. با ما همیشه بهترینها را انتخاب کنید. ما در مورد محبوب ترین انواع لباس زیر، توضیحاتی ارائه کرده ایم.

گروه تولیدی ژینا با بهره گیری از تکنولوژی به روز دنیا در صنعت لباس زیر زنانه و به خدمت گیری با استعداد ترین طراحان لباس داخلی و خارجی ،و هم چنین خیاطان زبردست فعالیت خود را بر 3 اصل کیفیت ، تنوع و رضایت مشتری شروع کرد و اکنون با بیش از 300 طرح و سایز متفاوت درطول سال،محصول خود را در اختیار مشتریان عزیز کشورمان قرار می دهد.وهمچنین صادرات برند ژینا به کشورهای همسایه نشان از کیفیت وکسب شاخص های روز استاندارد جهانی است امیدواریم بتوانید از طریق فروشگاه آنلاین تولیدی لباس زیر دخترانه ژینا محصولات خود را به صورتتک فروشی و عمده در اختیار شما هم وطنان عزیزمان در سراسر ایران قرار بدیم. کاپ این نوع از سوتین فوق العاده نرم است و اگر از پد در داخل آن استفاده هم شده باشد بسیار کوچک است . سایزهای سوتین مناسب برای نوجوانان و خانمهایی با سینه کوچکتر نیز وجود دارد، این سوتینهای معمولا سایز 60 دارند یا سوتینهای بدون کاپ یا باندی هستند که دور سینه را میگیرند. شورت و سوتینهای این برند در طرحهای فانتزی و مدلدار هم عرضه میشوند. این روزها سوتینهای مختلفی در بازار موجود هستند. این نوع لباس زیر فانتزی که به آن لباس ساحلی و مایو هم می گویند؛ بصورت یکسره همانند کاستوم هستند و یا بصورت سوتین و شورت جدا با حمایت کم و تاثیر زیاد می توانند باشند.

متر را موازی با زمین نگه دارید.دور سینه: برای اندازهگیری دور سینه، متر را دقیقا موازی با زمین روی برجستهترین قسمت سر سینه قرار دهید.دور باسن: پای خود را کنار هم جفت کنید و متر را مستقیما و موازی با زمین نگه دارید، سپس برجستهترین قسمت از دور باسن خود را اندازه بگیرید.طول بالاتنه: قد مایو از بالاترین قسمت شانه تا نزدیک لگن، جایی که بدن توسط پاها از هم جدا میشوند اندازهگیری میشود. لباس بادی، یک لباس زیر فانتزی یک تکه؛ متناسب با فرم بدن، تنگ و چسبان است که تنه، فاق و بعضی اوقات دست ها و پاها را می پوشاند. هدف از باز شدن فاق لباس زیر بادی در لباس های بچگانه، تسهیل دسترسی به پوشک کودک است. لازم است باز هم به این نکته توجه کنید که سایزهای سوتین معمولا به اینچ است! بیکنی یا لباس شنای زنانه دو تکه؛ نوعی از لباس زیر زنانه است که میزان لیفت دهی و پشتیبانی کمی برای سینه ها دارد؛ دوخت و برش بیکینی بصورت کلاسیک است که بسیار زیبا بنظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید