لباس زیر زنانه ،بهترین انتخاب های خانم های جوان

پس مهمترین وظیفه سوتین یا سینه بند، محافظت از سینه های شماست.یک سوتین خوب و مناسب مانع از افتادگی سینه های شما می شود و از قوز کردن و کمردرد جلوگیری می کند.اما مهم است که حتما سوتینی با سایز مناسب سینه هایتان استفاده کنید.هرکسی که یک سوتین نامناسب را تاکنون پوشیده است میداند که با انجام دوباره اینکار ظاهر لباس هایی که میپوشد تحت الشعاع قرار میگیرد یا بدتر درد های سینه و پشت که بیشتر با پوشیدن سوتین های بزرگ ایجاد می شود میتوانند کل روز را خراب کند.نشانه های سوتینی که مناسب سایز شما نیست:۱- بندهای سوتین روی بدنتان رد می اندازد.۲- بند پشتی سوتین به سمت بالا متمایل است۳- روی سینه بندتان چروک می ایستد۴- بالای سینه تان خیلی از سوتین بیرون میزند.۵- فنر زیر سوتین روی برآمدگی سینه تان ایستاده است.در حال حاضر هیچ استاندارد بین المللی در تولید لباس زیر وجود ندارد ، جستجو برای لباس های مناسب گاهی اوقات می تواند یک چالش واقعی باشد.

اگر تناژ پوستی شما کاملا با سفید مغایر است، هرگز نباید این کار را انجام دهید زیرا در طولانی مدت پوست شما دو رنگ خواهد شد . الیافهای گیاهی مانند پنبه و کتان نیز ازجمله جنسهای مناسب برای لباس زیر هستند، زیرا با جذب رطوبت بدن مانع از ایجاد بوی نامطبوع میشوند. شناخت اندازه مناسب سوتین در خرید لباس زیر زنانه یک مسئله و سازگاری پارچه آن با پوستتان مسئلهای دیگر است. به محض این که برای خرید لباس زیر زنانه در وب سایتها جستجو کنید با انواع استایلهایی روبرو میشوید که شاید تا به حال از آنها استفاده نکرده بودید. هر فردی با هر نوع ظاهری، آناتومی منحصر به فرد و خاص خود را دارد و باید از لباس زیر مناسب استفاده کند. به طور فرض اگر سایز لباس فردی 44 باشد حتما باید گن لاغری استفاده کند که 2 سایز کوچکتر از سایز معمول خودش باشد.البته انتخاب سایز گن به شرایط استفاده فرد هم بستگی دارد, مثلا اگر شما می خواهید برای یک مهمانی خاص در یک شب از گن لاغری استفاده کنید تا اندامتان در حالت و فرم دلخواه قرار بگیرد می توانید یک سایز کوچکتر خریداری کنید اما اگر تمایل دارید که به طور روزانه و مداوم از گن لاغری استفاده کنید باید با سایزی را انتخاب نمایید که در عین خاصیت گنی بودن باعث موذب شدن و احساس ناراحتی در شما نشود و تمام روزبتوانید با بر تن داشتن گن لاغری خود به فعالیت های روزانه بپردازید.برای انتخاب بهتر و راحتتر سایز گن لاغری می توانید از چارت زیر نیز کمک بگیرید.

بانوانی که پایین تنه گردتری دارند میتوانند برای پوشش دور کمر و باسن از این مدل در خرید لباس زیر زنانه استفاده کنند. هیچ یک از پزشکان استفاده بیست و چهار ساعته از سوتین را توصیه نمیکنند. این شورتها به دلیل انعطاف خوبی که دارند در ناحیه شکم و کمر فشار مضاعف ایجاد نمیکنند. فروشگاه اینترنتی رزتن مفتخر است با بیش از 25 سال فعالیت در زمینه فروش انواع لباس زیر زنانه در خدمت شما عزیزان باشد. در ادامه انواع مدل های لباس زیر را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در مسئله بعدی می توان روی سایز، طراحی، رنگ و مدل آن نظر داد. شاید نقطه نظر مشترک میان همه بانوان پوشش بیش از حد و احساس ضخامت بیشتر پارچه هنگام پوشیدن این مدل باشد. این شورت های زنانه از جنس پارچه های کشی بامبو هستند و بدون فشار زیاد، پوشش مورد نیاز را فراهم میکنند. شورتهای Boy shorts در واقع حالت تیشرتی دارند و یک پوشش کامل برای پایین تنه ایجاد میکنند. این برند از سال ۱۳۷۶ مشغول به فعالیت است و در زمینه تولید و پخش لباس زیر فعالیت میکند.

اطمینان حاصل کنید که نوار اندازه گیری مستقیم در قسمت جلویی و پشتی به صورت افقی است (آینه می تواند در اینجا مفید باشد) می تواند نسبتاً محکم باشد ، زیرا سینه بند از مواد کششی ساخته شده است و نوار اندازه گیری از پلاستیک است. اهمیت بدهید. زیرا کـه بی شمار مدل از این تن پوش وجوددارد، مـا امروز بهترینها را دریک گالری بشما نشان میدهیم و از 0 تا 100 خرید و ست کردن لباس زیر زنانه را نیز، بشما می آموزیم. “عدد” نشان دهنده اندازه دور سینه (قسمت زیر پستان ها)“حرف انگلیسی” بیانگر اندازه کاپ (برآمدگی) سینه تان است.وسایل مورد نیاز:برای اندازه گیری سایز سوتین خود به یک متر خیاطی احتیاج دارید.متر خیاطی که از یک سمت سانتی متر و در سمت دیگر اینچ پیروی میکند..شما باید اندازه هایتان به اینچ باشد. در ادامه به معرفی بهترین مارک شورت نخی زنانه می پردازیم. از طرفی برخی افراد علاقه مند به پوشیدن شورت لامبادا برای طولانی مدت هستند و یا حتی برای راحتی اقدام به خرید شورت لامبادا سایز بزرگ می­ کنند که چندان مطلوب نیست. در حالی که مرغوبیت مواد اولیه در تولید لباس زیر زنانه بسیار مهم است و در ارتباط مستقیم با سلامت بانوان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید