فروشگاه لباس زیرزنانه لیدی لند (تهرانسر مرکزی، تهران) – نقشه نشان

عدم استفاده از لباس زیر زنانه یا همان سوتین باعث می شود که سینه از زیر لباس جلوه خوبی نداشته باشد و حالت گرد و مناسب خود را از دست بدهد. عدم استفاده از لباس زیر برای خانمها در مدت طولانی ضررهای زیادی را به همراه دارد. حمایت کردن از سینه ها بسیار مهم است و این حمایت از سینه ها با لباس زیرزنانه ای که اندازه مناسبی دارد و آنها را در جای خود نگه می دارد و هرگونه استرس و ناراحتی را کاهش می دهد، امکان پذیر است. همچنین لباس زیر نباید زیاد گشاد باشه چون باعث بد فرم شدن اندام و لباس های رویی و گرفتن وقت برای مرتب کردن دم به دقیقهای اون میشه . با انتخاب مناسب یک لباس زیر زنانه ایدهآل و پوشیدن آن علاوه بر اینکه زیبایی شما افزایش می یابد، احساس امنیت بیشتری نیز خواهید داشت، بنابراین اگر شما لباس زیر بد فرم و نامناسبی انتخاب کنید، حتی اگر لباس فوق العادهایی به تن داشته باشید، باز هم بد جلوه میکنید، بنابراین برای راحتی، زیبایی و حفظ بهداشت فردی لازم است که هنگام خرید لباس زیر زنانه به جنس و سایز لباسها دقت کنید تا حس آرامش ، زیبایی و زنانگی را به خود هدیه دهید.

نپوشیدن شورت نیز منجر به عفونت قارچی و وارد شدن گرد و خاک و پرز شلوار به درون واژن میشود که بسیار مضر است. لباس زیر تنگ که خیلی کوچک است می تواند منجر به عفونت ، سوزش و درد شود. لباس زیر نباید زیاد تنگ باشه چون باعث فشار و التهاب و نرسیدن خون به پوست میشه . استفاده طولانی از لباس زیر باعث رسوب انواع آلودگی ها میشه و بعد از یه مدت باید اونو عوض کرد . بعد از شستن حتمن سعی کنین لباس زیر رو تو نور آفتاب پهن کنین تا میکروب ها و قارچهای اون از بین برن . در صورت امکان هر چند وقت یکبار لباس زیر رو توی آب بجوشونین ، این کار باعث ازبین رفتن میکروب ها میشه . مدت زمان استفاده از یه لباس زیر هم معمولا 6 ماه توصیه میشه و بعد هم باید اونو با یه لباس جدید جایگزین کرد . در هنگام خرید لباس زیر باید سایز مناسب خود را بشناسید تا در زمان خرید، لباس زیر خود را متناسب و اندازه فرم بدن انتخاب کنید. نپوشیدن سوتین به مرور زمان سینهها را دچار افتادگی می کند و سینه فرم بالا و رو به جلوی خود را از دست میدهد و به سمت پایین متمایل میشود که اصلا خوشآیند نیست.

نیاز به گفتن نیست که همه ی لباس ها به دلیل طی شدن مسافت از محل تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده با انواع و اقسام آلودگی ها تو مسیر مواجه میشن که لباس های زیرو به خصوص شورت ها به دلیل تماس مستقیمشون با اندام های حساس بدن از اهمیت ویژه ای برخوردارن و حتمن حتمن باید با مواد ضدعفونی کننده شسته بشن . با همین توضیح کوتاه اهمیت و حساسیت لباس زیر و نگهداری و استفاده صحیح از اون معلوم میشه . حالا میخوایم به نکات مهم در مورد استفاده و نگهداری از لباس زیر اشاره کنیم . لباس زیر با فرم خاصش باعث ثابت نگه داشتن اندامهای خصوصی و حساس بدن میشه و از اونا در مقابل آلودگیهای محیط بخصوص لباس های رویی محافظت میکنه . یه لباس زیرزنانه حتمن باید با پوشش قسمت های حساس اندام ها با یه لایه نخی از اونا در برابر انواع آلودگیها محافظت کنه .

لباس زیر حتمن باید جدا از بقیه لباسها شسته بشه و تا حد امکان از محلول های ضد عفونی کننده تو شستنش استفاده بشه . همه لباس زیر دارن و این یه موضوع عادی هست و هم شما و هم بقیه باید باهاش کنار بیان . اطلاعات درجشده در مورد فروشگاه لباس زیرزنانه لیدی لند تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لباس زیرزنانه لیدی لند تهران ندارد. نیاز به گفتن نیست که تقریبا همه از لباس زیر استفاده میکنن و این کار جزو بدیهی ترین امور هست . بندهای سوتین نباید به کمر شما فشار وارد کند، برجسته شدن توده های چربی در پشت کمر شما نشانه این است که سایز سوتین مناسب نیست. لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت فشار قرار داده و مانع از گردش خون مناسب در آن نواحی میشود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن و سینه باشد. اگر لباس زیر خصوصا سوتین مناسبی را انتخاب نکنید میتواند باعث درد و آزار پوست شما و همچنین ایجاد فشار روی قفسه سینه و مشکلات تنفسی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید