راهنمای کامل انواع لباس زیر زنانه – ایران خانم

بنابراین این مقاله 23 نوع لباس زیر زنانه که هر خانوم باید درموردش بداند را معرفی میکند. این مقاله به شما کمک میکند تا اطلاعاتی درمورد دنیای ناشناخته ی انواع لباس زیر زنانه و فاکتورهای انتخاب آنها را بدست آورید، اطلاعاتی که هر خانوم باید در اختیار داشته باشد (چون این اطلاعات همیشه به کارتان می آید و لازمه ی کمد لباستان است). تکه ی جلویی این شورت زنانه، به شکل مثلث طراحی شده و نوار چسبی در داخلش دارد تا زیر خط طبیعی کمر چسبیده شود، درحالیکه انتهای دیگر آن که میتواند طرح و شکلهای متفاوتی داشته باشد- هم به پشت و قسمت میانه باسن ها کشیده شده و بالای خط باسن چسبیده میشود. سوتینهای چسبی یکی از مدلهای سوتین مجلسی است. پارچههای شورتها و سوتینهای تولیدی بارون از آلمان وارد میشوند. در صورتی که لباس زیر جنس مرغوبی نداشته باشد ممکن است صدمات جبران ناپذیری به پوست شما وارد کند. این شورت منفذی دارد که ناحیه ی جلوی واژن شما را باز نگه میدارد.

معمولا کش کمر یک الگوی رشته ای است که چسبیده به قسمت جلوی شورت و انتهای آن پشت شورت است. بخش جلوی این شورت لامبادا مانند یک هفت باریک است و قسمت پشت شورت، نوار باریکی میان باسن ها قرار میگیرد. ساروک هم لباسهای زیر مانند شورت و زیرپوش تولید میکند و هم محصولات دیگری مانند شلوارک، تاپ، زیرپوش و… در زمنیه تولید لباس زیر فعالیت داشته و نمونهای از بهترین و باکیفیتترین لباسهای زیر ازجمله سوتین را تولید میکنند. خط کمر این شورت های لامبادا از مدل شورت زنانه بندی هم پائینتر هستند و خیلی شبیه هم هستند؛ چون پوشش کمی فراهم میکنند. شورت های لامبادای ایده آل بدون درزی هستند و همچنین مقدار کمی از ناحیه باسن را نمایان میسازد. زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی خیلی کمی دارید. زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت زنانه در دوران پریودی توصیه نمیشود. زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در دوران پریودی، توصیه نمیشود.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این مدل شورت زنانه لامبادا در دوران پریودی توصیه نمیشود. شورت و سوتین در طرح و رنگ های مختلف در بازار پوشاک موجود است و هر فرد با توجه به موقعیت و سایز و سلیقه خود آنها را انتخاب و خریداری می کند. با تمام این توضیحات باید بگوییم که در هنگام انتخاب لباس زیر علاوه بر زیبایی باید به جنس و کیفیت آن نیز توجه کنید چون استفاده از سوتین های نامناسب باعث ایجاد درد در ناحیه سینه می شود همچنین می تواند سبب بروز بیماری هایی همچون ایجاد غدد در سینه و بیماری های پوستی گردد. تنفسپذیری، قابلیت ارتجاع و کیفیت بالا یکی از مهم­ترین نکاتی است که باید هنگام خرید لباس زیر زنانه به آن دقت کرد. این برند تمرکز خود را روی کیفیت دوخت و پارچه محصولات گذاشته و توانسته از عهده تولید اجناسی قابلقبول با نمرات خوب برآید.

ایجاد حس خوب و راحتی در تولید لباسهای زیر بسیار ضروری است. این شورت ها بسیار راحت بوده و پوشش زیادی فراهم میکنند. برای همین هم هست که محصولاتش در قالب تک یا سِت فروش بسیار خوبی دارند. لین هم برند وطنی معروف ایرانی است که کارش را بهخوبی انجام میدهد. نیلی هم از بهترین برندهای لباس زیر زنانه ایرانی است. بهترین برندهای لباس زیر زنانه ایرانی را میشناسید؟ پس بیایید با هم بهترین برندهای لباس زیر زنانه ایرانی را مرور کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید. متأسفانه همه خانم ها از فرم سینه های خود راضی نیستند و ترجیح می دهند علاوه بر پوشاندن و محافظت از قسمتی از بدن خود از سوتین استفاده کنند تا شکل بهتری به سینه های خود بدهند. خیلی از ما علاوه بر اینکه سوتین با سایز های اشتباه می خریم ، از آنها اشتباه هم نگهداری می کنیم.در حال حاضر اکثر ما می دانیم که از سوتین های خود اونطور که باید مراقبت نمی کنیم.با این حال وقتی که نوبت سینه بندها می شود ، علاوه بر اینکه پول زیادی هم صرف خرید کردن شان میکنیم ، معمولا آنها را درست انتخاب نمی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید