بندها از روی شانه می افتند

برای مثال شورت پادار برای پوشیدن در زیر دامن و پیراهن کوتاه مناسب است یا شورت گنی برای شلوار هایی با فاق بلند و پیراهن های اندامی مناسب است .گن یک نوع لباس زیر زنانه است که در زیر لباس برای خوش فرم نشان دادن اندام پوشیده می شود. انواع سوتینهای اسفنجی برای بانوانی طراحی شدند که از فرم سینههایشان ناراضی هستند یا سینههای کوچکی دارند. خدا را شاکریم که به یاری و مدد خداوند همچنین همیاری وپشتیبانی شما عزیزان توانستیم جزو بهترین و محبوب ترین فروشگاه های آنلاین در زمینه پخش لباس زیر باشیم . یکی از دغدغههای اصلی بانوان انتخاب بهترین شورت زنانه است که هم نرم و راحت باشد و هم جنس خوبی داشته باشد، پس شما بانوان عزیز برای رسیدن به این هدف خود در هنگام خرید لباس زیر زنانه میتوانید به سراغ برند آداک بروید و از محصولات متنوع این شرکت دیدن فرمایید. در این بخش از دنیای مد با انواع طرح های مدل لباس زير فانتزی 2022 مخصوص خانم ها و دختران جوان خوش سلیقه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را برده باشید.

هر اینچ تقریبا معادل ۲٫۵ سانتی متر است.مرحله اول : زیر سینه خودتان را اندازه بگیرید.ابتدا زیر سینه های خود اندازه بگیرید. متر را موازی با زمین نگه دارید.دور سینه: برای اندازهگیری دور سینه، متر را دقیقا موازی با زمین روی برجستهترین قسمت سر سینه قرار دهید.دور باسن: پای خود را کنار هم جفت کنید و متر را مستقیما و موازی با زمین نگه دارید، سپس برجستهترین قسمت از دور باسن خود را اندازه بگیرید.طول بالاتنه: قد مایو از بالاترین قسمت شانه تا نزدیک لگن، جایی که بدن توسط پاها از هم جدا میشوند اندازهگیری میشود. به عنوان مثال اگر دور کمر شما اندازه S دارد، اما سایز دور باسن شما M است، اندازه M بهترین سایز برای شماست.روش اندازه گیریدور کمر: بازوها را در طرفین بدن آرام تکیه دهید. متر را خیلی سفت نگیرید.حال عدد بدست آمده را یادداشت کنید.مرحله سوم : بدست آوردن کاپ سینه (برجستگی سینه)وقتی اندازهی دور سینه و زیر سینه را یادداشت کردید، نوبت محاسبه کردن اندازهی کاپ سینه است.

پس مهمترین وظیفه سوتین یا سینه بند، محافظت از سینه های شماست.یک سوتین خوب و مناسب مانع از افتادگی سینه های شما می شود و از قوز کردن و کمردرد جلوگیری می کند.اما مهم است که حتما سوتینی با سایز مناسب سینه هایتان استفاده کنید.هرکسی که یک سوتین نامناسب را تاکنون پوشیده است میداند که با انجام دوباره اینکار ظاهر لباس هایی که میپوشد تحت الشعاع قرار میگیرد یا بدتر درد های سینه و پشت که بیشتر با پوشیدن سوتین های بزرگ ایجاد می شود میتوانند کل روز را خراب کند.نشانه های سوتینی که مناسب سایز شما نیست:۱- بندهای سوتین روی بدنتان رد می اندازد.۲- بند پشتی سوتین به سمت بالا متمایل است۳- روی سینه بندتان چروک می ایستد۴- بالای سینه تان خیلی از سوتین بیرون میزند.۵- فنر زیر سوتین روی برآمدگی سینه تان ایستاده است.در حال حاضر هیچ استاندارد بین المللی در تولید لباس زیر وجود ندارد ، جستجو برای لباس های مناسب گاهی اوقات می تواند یک چالش واقعی باشد. توجه شما را به دیدن این مدلهای بسیار جذاب جلب می نماییم. اکنون بواسطه ایجاد ارتباط موثر با تولیدکنندگان داخلی و بین المللی، بمنظور کوتاه کردن فاصله تولیدکننده و مصرف کننده و کاهش هزینه تمام شده کالا، به تولید و عرضه تنوع بسیار زیادی از محصولات با قیمت مناسب مبادرت ورزیده و در حال گسترش تنوع محصولات خود است.

انتخاب هر لباسی که به طور مستقیم با بدن در تماس باشد، با سلامت افراد هم ارتباط دارد. پروسه تولید این لباسها شامل مراحلی است که خواهناخواه باعث آلودگی پارچه میشود. مهمترین نکته در انتخاب لباس زیر زنانه و لباس خواب زنانه نوع و جنس پارچه است. که فنر ندارند و هنگام خواب هم از سوتین استفاده نکنند؛ اما این توصیه ممکن است برای بعضیها راحت نباشد. اطمینان حاصل کنید که نوار اندازه گیری مستقیم در قسمت جلویی و پشتی به صورت افقی است (آینه می تواند در اینجا مفید باشد) می تواند نسبتاً محکم باشد ، زیرا سینه بند از مواد کششی ساخته شده است و نوار اندازه گیری از پلاستیک است. از سال ۱۳۵۸. اینهمه سال سابقه و حضور موفق در بازار نشان میدهد که ساروک برند قابلاعتنایی است که با بلدبودن قواعد بازار و حفظ کیفیت توانسته در عرصه تولید لباسهای زیر حضور موفق و فعالی داشته باشد. ⦁ برند اچ اند ام: این برند نیز یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده انواع لباس زیر زنانه و مردانه است که به دلیل کیفیت بسیار عالی و همچنین مدلهای زیبا توانسته جزو پرفروشترین برندهای لباس در ایران و جهان شناخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید