بندها از روی شانه می افتند

اسم شورت های زنانه و مدلهای مختلف لباس زیر را اگر نمیدانید و علاقه دارید، میتوانید با انواع لباس زیر زنانه، انواع سوتین زنانه، مدلهای مختلف مایو، انواع جورابها و همچنین انواع شورت ( شرت ) زنانه با اسم در این مطلب مطالعه کنید و با آنها آشنا شوید. در این مطلب قصد داریم تا نحوه انتخاب لباس زیر مناسب را برایتان شرح دهیم. بنابراین برای ورزش هایی همچون یوگا نیز از لباس مناسب استفاده کنید. هر چند در برخی موارد برندهای معتبر مانند لین نیز در برخی ایام بر روی محصولات خود تخفیف می­ گذارند اما خرید از برندهای بی نام و نشان تنها به امید کمی صرفه جویی در هزینه اشتباه است. نیو برندی ایرانی است که برای خرید محصولات بسیار خوب میتوانید رویش حساب کنید. از طرفی برخی افراد علاقه مند به پوشیدن شورت لامبادا برای طولانی مدت هستند و یا حتی برای راحتی اقدام به خرید شورت لامبادا سایز بزرگ می­ کنند که چندان مطلوب نیست. دلیل آن هم این است که افراد چنین انتخابی را نادیده می گیرند و همیشه سر سری از آن رد می شوند. 2- برای انتخاب شورت مناسب در صورتی که شما سایز کمر و باسن خود را بدانید کافی است.

مورد بعدی این است که کاپ لباس زیر شما مناسب باشد. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت، تقریباً تمامی مدل ها و طرح ها تقریباً در دسترس همه در هر نقطه از جهان است. هر چند متاسفانه در مورد این موضوع کمتر صحبت میشود. توصیه جینی پک به شما این است که در انتخاب لباس خواب زنانه و حتی لباس زیر فانتزی دخترانه تنها مرغوبیت کالا و راحتی خود را مورد توجه قرار دهید. 1-برای انتخاب سوتین کافی است دو انگشت را زیر بند زیرین سوتین قرار دهید اگر هنوز احساس راحتی می­کنید نشان دهنده این است که سایز سوتین مناسب است. البته که اشتباهات در این امر بسیار زیاد است مثلاً خانم هایی را دیدید که سینه بند هایی با سایز غلط خریداری می کنند و نمی دانند که چگونه باید سایز مناسب خود را پیدا کنند. قیمت یک ست لباس زیر توری به طور طبیعی بالاتر از یک ست نخی است. اگر لباس زیر خودرا جدا از سایر لباس ها بشوئید بـه بهداشت خود کمک بزرگی کرده اید و خشک کردن آن زیر نور مستقیم آفتاب نیز باعث میشود کـه بطور طبیعی ضد عفونی شود. هرچند در صورت نیاز می­ توانید هنگام مراجعه به فروشگاه لباس زیر زنانه از فروشندگان برای انتخاب سایز و مدل لباس زیر زنانه مناسب کمک بخواهید اما ما در ادامه ترفندهای انتخاب لباس زیر مناسب و خرید لباس راحتی زنانه را آموزش می­دهیم.

3.سعی کنید که هر روز شسته شوند تا به سلامت شما هم کمک شود. طراحان زیادی در زمینه طراحی لباس زیر زنانه و مردانه فعالیت می کنند و سعی در ایجاد لباس زیر برای هر سلیقه و سنی دارند. ولی به طور کلی شورتهای مردانه و زنانه از نظر ظاهری به شورت اسلیپ، شورت پادار، شورت توری، شورت لامبادا تقسیم بندی میشود که در زیر عکسهایی برای شما قرار داده ایم. این کلمه در اصل به زبان فرانسه تعلق داشته و در آن زبان بهطور کلی بهمعنای لباس زیر (مردانه و زنانه) میباشد.لباس زیر زنانه شامل مواردی چون شورت، سوتین، گن، زیر پوش و مواردی از این دست باشد که البته و صرف نظر از تنوع رنگ آنها، همهٔ موارد یادشده انواع بسیار گوناگونی دارند.این لباسها ممکن است شامل موارد زیر ترکیب انعطاف پذیر، مواد چسبناک، محض، یا تزئینی مانند لای کرا، نایلون ، پلی استر، ساتن، توری، ابریشم و پارچههای محض یا به سادگی زیر عملکردی، پنبه یا مصنوعی است. اما مساله مهم انتخاب سایز مناسب است. اگرچه رنگها و مدلهای متفاوتی از لباسهای زیر زنانه با برندهای مختلف به خانمها پیشنهاد میشود، اما محصولاتی در این مجموعه وجود دارد که برای هر اندازهای مناسب هستند. درنهایت برای انتخاب بهترین لباسزیر خود میتوانید هر یک از برندهای ترکیه و ایرانی را که باسلیقه، نیاز و بودجه شما تناسب دارد را انتخاب کنید.

از طرفی دیگر بسیاری از خانمهای ایرانی بهترين برند لباس زير تركيه را ترجیح میدهند. در نوعی دیگر از دسته بندی لباس زیر, آن ها به لباس زیر خانگی و ورزشی تقسیم بندی می شوند. مدل های لباس زیر لوکس به گروه های زیادی تقسیم می شوند. بقیه ی لباس های زیر به سایز های شمارشی مانند ۳۸,۴۰,۴۲ و از این قبیل دسته بندی می شوند یا به صورت حروف به سایزهای XS, S, M, L, XL و دیگر سایزها تقسیم می شوند. از طرفی در صورتی که شورت شما قسمت واژن را به خوبی پوشش ندهد در روزهای قاعدگی مشکلاتی مانند تکان خوردن پد بهداشتی به وجود خواهد آمد. در صورتی که بندهای سوتین با سایز کوچک به ناحیه پشت فشار اضافه وارد خواهد کرد که در دراز مدت منجر به ایجاد احساس خستگی خواهد شد. همچنین بند پشت سوتین باید روی کمر به صورت افقی و بدون هیچ گونه قوسی قرار بگیرد. کمر شورت باید مناسب سایز خودتان باشد و تنگ نباشد. لباس خواب زنانه مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید